google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Moment halucinant la meciul lui Dinamo. Crainicul stadionului le-a cerut fanilor mingea înapoi: “Ţinând cont de situaţia financiară a echipei, returnaţi mingea”

Dinamo şi FC Buzău au remizat, scor 1-1, în prima etapă a play-off-ului Ligii a II-a.

În finalul partidei, o minge a aterizat în tribunele arenei, dar crainicul stadionului a avut grijă ca aceasta să nu se facă pierdută.

“Atenţie! Rugăminte pentru spectatorii de la tribuna a II-a, o minge a ajuns în tribune. Ţinând cont de situaţia materială a echipei Dinamo, vă rugăm să returnaţi mingea. Vă rugăm pe toţi cei prezenţi la tribuna a II-a să insistaţi pentru a returna mingea” , a spus crainicul stadionului.

Citeste si ...