google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Un ofițer MAI s-a sinucis în mașina de serviciu – ce a făcut bărbatul înainte de a-și lua viața

Bărbatul avea peste 40 de ani şi era angajat al unei instituţii aparţinând Ministerului de Interne, Serviciul de Informaţii şi Protecţie Internă.

Potrivit primelor informații, înainte de a recurge la gestul extrem, bărbatul și-a sunat soția și i-a spus ce intenții avea. Speriată, femeia a sunat imediat la 112, iar la fața locului au fost mobilizate de urgență mai multe echipaje de poliție și de ambulanță. 

Când au ajuns, însă, bărbatul era deja mort.

Citeste si ...