google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Judecătoare din Iași, ridicată pe sus de polițiști și internată la psihiatrie. Își teroriza vecinii

Incidentul a degenerat când polițiștii au sunat la ușă, iar judecătoarea, în loc să se calmeze, a devenit recalcitrantă și s-a certat cu aceștia.

Din cauza comportamentului irațional, oamenii legii au luat-o cu forța pe judecătoare și au dus-o la Spitalul de Psihiatrie „Socola”, unde a rămas internată opt zile, până pe 17 mai. Ea a fost amendată și cu 1.000 de lei pentru tulburarea liniștii și ordinii publice.

După acest incident, judecătoarea și-ar fi depus actele pentru pensionare, scriee dezvaluirea.ro

Citeste si ...