google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Un fost director CFR încearcă să scape de un dosar de abuz în serviciu. Bărbatul este condamnat pentru că își snopea în bătaie copiii

Ciprian Nicolae Vrânceanu a fost condamnat definitiv de Curtea de Apel Brașov la 6 ani și 1 lună de pușcărie pentru rele tratamente aplicate minorilor.

Copiii au fost cei care l-au reclamat pe bărbat la acel moment. În afară de acest dosar care s-a judecat la Brașov, Ciprian Nicolae Vrânceanu mai are acum un nou proces la București, care se desfășoară în procedura de cameră preliminară.

DNA l-a trimis în judecată pentru abuz în serviciu și pentru obținerea de foloase necuvenite.

Citeste si ...