google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Un alpinist utilitar a MURIT după ce a căzut de la etajul 6 al unei clădirii din Capitală, în timp ce spăla geamurile

Echipajele de SMURD si medicii sosiți la fața locului l-au resuscitat pe bărbat minute în șir însă în cele din urmă au fost nevoiți să declare decesul.

Din informațiile existente, alpinistul a căzut de la etajul 6, de la o înălâime de aproximativ 40 de m. Vorbim despre un bărbat cu vârsta între 30 și 35 de ani.

Cel mai probabil poliția va deschide o anchetă pentru a afla cum s-a produs tragedia și dacă bărbatul purta echipament de protecție în momentul în care își desfășura activitatea la înălțime.

Citeste si ...