google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Spitalul din Buzău, nevoit să plătească 250.000 euro unui bărbat pentru că medicii l-au lăsat fără penis

După mai bine de 10 ani de procese și termene de judecată, unitatea spitalicească trebuie să acorde despăgubiri uriașe din cauza neglijenței unor medici.

Inițial, Judecătoria Buzău stabilise cuantumul daunelor morale de aproximativ 500 de mii de euro, însă această decizie a fost contestată. 

Citeste si ...