google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Șef de tren, electrocutat, la Timișoara – Bărbatul se află în stare gravă la spital

Totul s-a întâmplat în ce bărbatul de 33 de ani făcea manevrele pentru gararea unui tren de marfă. La un moment dat, acesta s-a urcat pe acoperișul unui vagon, însă s-a apropiat prea mult de linia de tensiune, moment în care s-a electrocutat și a căzut secerat.

Martorii au sunat imediat la 112. Bărbatul a suferit arsuri pe mâini, pe trunchi și pe față. El a fost dus de urgență la spital. 

Citeste si ...