google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Scandal URIAȘ! Spitalul din Alba, dat în judecată după o operație

O femeie cere daune de un milion de euro unui spital din Alba

Pacienta a dat în judecată atât spitalul, cât și pe medicul care i-a făcut operația. 

Aceasta susține că a ajuns să își piardă și locul de muncă din cauza internărilor. 

Acum, ea cere daune morale de peste 1 milion de euro pentru calvarul prin care a trecut. 

Managerul spitalului a declarat, însă, că încă nu a primit nicio informare oficială legată de acest caz. 

Citeste si ...