google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Locomotivă stricată, întârzieri cu orele – Zeci de călători, nevoiți să aștepte

Florin Negruțiu a postat pe pagina sa de pe un site de socializare întreaga conversație cu unul dintre angajații companiei, în care acesta recunoaște că locomotiva s-a stricat și că sunt nevoiți să aștepte ca un alt tren să ajungă în gară, ca să poată folosi locomotiva acestuia. Spre disperarea călătorilor, și locomotiva a avut întârziere. 

“”- Unde-i, naşule, locomotiva?” “- Păi nu e”. ” – Păi de ce?” “- Păi s-a stricat”. “- Păi şi ce facem?” “- Aşteptăm să vină un alt tren şi să luăm locomotiva aia”. “- Păi când vine?” “- Păi are întârziere”.”, relatează jurnalistul conversația avută în tren.

Citeste si ...