google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Bărbat, mort după ce i s-a făcut rău și s-a prăbuși pe stradă. Oamenii au trecut pe lângă el nepăsători

Bărbatului i s-a făcut rău în timp ce mergea pe stradă, iar deși pe acolo treceau mai mulți oameni, nimeni nu a sărit să îl ajute.

După mai multe minute în care a zăcut pe jos, doi tineri au sunat la 112 pentru a cere ajutor. Din nefericire însă, deși i-au aplicat manevre de resuscitare, medicii nu au mai reușit să îl salveze.

Trupul neînsuflețit al bărbatului va fi depus la morga Spitalului Județean Satu Mare, unde se va face autopsia pentru determinarea cauzelor exacte care au dus la decesul bărbatului. 

Citeste si ...