google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Accident teribil în Suceava. Mașină înfiptă într-un șanț. Cinci tineri au ajuns la spital

acc sv 2

Din primele informații, șoferul unui autoturism a pierdut controlul asupra volanului, mașina a ieșit de pe șosea și a intrat violent într-un cap de pod. În autturism se aflau cinci tineri cu vârste cuprinse între 17 ani și 19 ani.

acc sv 3

Potrivit ISU Suceava, au intervenit pompierii militari, cu o autospecială pentru descarcerare și patru echipaje ale Serviciului de Ambulanță Județean.

O persoană a rămas  încarcerată, fiind extrasă de către pompierii militari.

acc sv 4

Toate victimele, conștiente și cooperante, tineri cu vârste intre 17 și 19 ani,  au fost transportate la spital.

FOTO ISU

Citeste si ...