google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Accident în Reșița. Șase persoane au fost rănite și transportate la spital

Poliţiştii fac cercetări pentru a stabili cum s-a produs accidentul.

Accidentul a avut loc pe bd. Revoluţia din Decembrie din Reşiţa, fiind implicate un autobuz şi un autoturism.

Şase persoane au fost transportate la spital, cu o autospecială SMURD şi ambulanţe SAJ.

„În acest moment se efectuează cercetarea la faţa locului pentru a se stabili cu exactitate cauzele şi împrejurările în care s-a produs accidentul”, a transmis IPJ Caraş-Severin.

Citeste si ...