google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Război total pe locul de parcare – plângere penală pe numele unui primar din Capitală pentru abuz 

“Fiindcă nu tolerez impostura, hoția, minciuna și abuzul am depus plângere penală, pe motiv că din dorința de răzbunare politică mi-a luat abuziv locul de parcare plătit anticipat pentru tot anul 2023, fără a mă notifica sau a îmi comunica un act de reziliere în acest sens, iar acest aspect l-am aflat, ad-hoc, de la noul concesionar! Fără hoți în funcții publice e lozinca USR, pe care tocmai primarii acestei uniuni o încalcă!”, spune Vasilcoiu.

Zilele trecute, edilul de la Sectorul 2 îl ataca pe Cristian Vasilcoiu, despre care spunea că plânge cu lacrimi de sânge după ce a rămas fără loc de parcare. 

Primarul mai spunea și că nu există privilegii suplimentare pentru un secretar de stat. 

Citeste si ...