google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Un bărbat ameninţă că se aruncă de pe un pod peste Mureş. Traficul rutier în zonă este blocat

Un bărbat ameninţă că se aruncă de pe un pod peste Mureş.

„Un bărbat de aproximativ 40 de ani, din Arad, ameninţă că se aruncă de pe podul Aradul Nou. Negociatorul poliţiei este la faţa locului, împreună cu un echipaj ISU şi ambulanţa. În acest moment se discută cu cel în cauză”, a transmis IPJ Arad.

Traficul rutier este blocat pe ambele sensuri, pe pod.

Citeste si ...