google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

George Simion: Cel mai mare protest antiguvernamental va avea loc pe 1 martie în Piața Universității

„Ca toată lumea să aibă datele concrete ale evenimentelor din următoarea perioadă, vineri, 21, de la ora 10, vom fi noi toți din AUR.

Sâmbătă pe 22, la ora 11, în Piața Constituției, sunt chemați toți românii să semneze pentru Călin Georgescu.

Cei care nu pot veni în Piața Constituției sâmbătă la ora 11, pot da colegilor noștri din județe și din diaspora.

Cel mai mare protest antiguvernamental, pe 1 martie, de la Piața Universității acoperim tot centrul până la Guvern.”, a declarat liderul suveraniștilor români, George Simion.

Citeste si ...