google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Dramă într-un cuplu de toxicomani din Sibiu. Femeia a murit, iar bărbatul a stat 2 zile lângă cadavru

Trupul tinerei a fost găsit abia la două zile după deces, în locuința iubitului cu care a consumat drogul periculos. 

Bărbatul era confuz, dezorientat și nu a putut să dea prea multe explicații. Acesta a fost internat la Psihiatrie pentru că abia mai vorbea clar.

 

Rudele tinerei decedate spun că cei doi obișnuiau să se drogheze și aveau o relație tensionată.

 

Potrivit raportului medico-legal, femeia a murit în urma unei insuficiențe acute cardio-respiratorii, provocată cel mai probabil de o supradoză.

 

Substanța consumată este psilocibina și provoacă halucinații foarte puternice. Drogul este strict interzis în România.

Citeste si ...