google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Doi bărbați, descoperiți morți pe calea ferată! Descoperire șocantă în județul Bihor

Trupurile a doi bărbați decedați au fost descoperite pe calea ferată, în județul Bihor. Din primele informații, se pare că aceștia ar fi fost călcați de tren.

Polițiștii iau în calcul și o sinucidere, dar nu este exclus nici ca cei doi să fi travesat calea ferată în fugă și astfel să fi fost surprinși de tren.

Politiștii se află la fața locului și încearcă să stabilească cum s-a produs tragedia. Până la ora transmiterii acestei știri, identitatea victimelor este necunoscută.  

Citeste si ...