google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Afacerist român, umilit de partenerii de afaceri austrieci: “La intrarea în birou, ne-a cerut să ne descălțăm!”

Acesta a povestit pe pagina sa de socializare cum la începutul colaborării, partenerul austriac l-a pus să se descalțe la intrarea în biroul său.

“Ca să înțelegeți disprețul lor față de români, ei fiind interesați doar de partea financiară, exact cum ne tratează și astăzi autoritățile austriece, ca pe niște oameni de mâna a doua. La intrarea în birou, un birou de sticlă, amplasat deasupra firmei sale, ne-a cerut să ne descălțăm! M-am simțit atât de umilit,” a scris afaceristul român Dan Dinu pe Facebook. 

Imagine

Citeste si ...