google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

George Simion: Domnul Georgescu a anticipat venirea pandemiei – VIDEO

“N-am mai spus asta nimănui și m-am fâstâcit un pic când am vorbit ultima oară, față în față cu domnul Georgescu, care mi-a spus că eu trebuie să urmez acest pas și să continui mișcarea România pe primul loc, începută de Domnia Sa. Eu n-am avut credință în 2023, când mi-a zis domnul Georgescu exact ce se va întâmpla. Exact. Cuvânt cu cuvânt. Domnul Georgescu mi-a spus: voi veni la conducerea României, nu vom avea turul 2,” a explicat liderul AUR, George Siminon, la un post TV.

Simion a mai precizat că Georgescu a anticipat și venirea pandemiei, într-o carte mai veche. 

Citeste si ...