google-site-verification=HDsAXDjCT39w_Vvs8_eX-1608r331qSPVW67w8lEt_w

Revolta a ajuns la ușa instituțiilor europene: românii au ieșit în stradă la Bruxelles, în fața Parlamentului European, și cer turul 2 înapoi – LIVE VIDEO și LIVE TEXT

Realitatea PLUS este alături de români!

Românii au început să se adune în fața instituției din Bruxelles pentru a-și striga nemulțumirea și pentru a trage un semnal de alarmă pentru întreaga comunitate internațională.

Românii cer turul 2 înapoi, într-un protest pașnic. 

Citeste si ...